74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Narodowe Czytanie 2020 w Szkole Podstawowej w Niemczy

Biblioteka szkolna wraz z biblioteką miejską włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania 2020. Wspólnie czytaliśmy „Balladynę” Juliusza Słowackiego.

W tym roku fragmenty „Balladyny” zabrzmiały w plenerze. Lektorami byli nauczyciele: Pani Wioletta Kraczkowska i Pani Jolanta Kurak, dyrektor MiGBP Pani Danuta Wakulik oraz uczniowie klasy ósmej: Weronika Dworzańska, Szymon Palimąka, Barbara Kasprowicz, Paulina Drabik, Gabriel Berzin, Krystyna Kajrys, Karolina Bajcar. Dwie uczennice nawiązały swoim strojem do postaci Aliny i Balladyny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie się w tę piękną akcję. 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content