74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Klasy młodsze nie zapomniały o święcie naszej planety. 22 kwietnia, podczas zajęć, dzieci rozmawiały o problemach Ziemi, o tym, co my -ludzie możemy dla niej zrobić. Dzieci przypomniały sobie znane już pojęcia m.in. segregacja śmieci, recykling, źródła energii odnawialnej. Pisały życzenia dla Ziemi, wykonały prace plastyczne, rozwiązywały quizy i zadania interaktywne. Na koniec posprzątały swój plac zabaw mieszczący się na dróżkach. Towarzyszyły im słowa piosenki Majki Jeżowskiej „SOS – to Ziemia woła ludzi…”.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content