74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

4 kwietnia 2024 r. zapisze się w historii naszej szkoły jako bardzo ważny dzień. Tego dnia bowiem miało miejsce uroczyste otwarcie szkolnego placu apelowego. Czekaliśmy na ten moment wiele lat! To niezwykle ważne dla każdej szkoły miejsce otrzymało także maszt, na który podczas apeli i innych uroczystości wciągana będzie z honorami flaga Polski. Uroczystość otwarcia placu apelowego zaszczycili swoją obecnością dyrektorzy jednostek organizacyjnych naszej gminy, skarbnik gminy oraz przedstawicielka wykonawcy robót. Natomiast pan burmistrz Jarosław Węgłowski otrzymał od uczniów tytuł PRZYJACIELA SZKOŁY.

Wielką radość sprawiła nam także informacja, że po świętach wielkanocnych ruszyły w naszej kotłowni nowe piece CO.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content