74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

List z Pałacu Buckingham

W ubiegłym roku szkolnym, o okazji koronacji, uczniowie klas ósmych napisali list do Króla Karola III i Królowej Kamili. W ostatnich dniach nadeszła do naszej szkoły odpowiedź z podziękowaniami, podpisana przez Króla Karola III i Jego Żonę Królową Kamilę.

TREŚĆ LISTU:

„Byliśmy głęboko wzruszeni Waszymi gratulacjami otrzymanymi po naszej koronacji. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy wzięli udział w obchodach, a szczególnie doceniamy to, że poświęcili Państwo czas, aby napisać do nas z tej wyjątkowej okazji”

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content