74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Lekcja przyrody w lesie

9 maja 2024 r. uczniowie klasy drugiej i piątej udali się do leśniczówki na spotkanie z członkami Koła Łowieckiego PONOWA. 🦌🐗🐿 Wycieczka jest nagrodą w konkursie zbierania żołędzi i kasztanów dla zwierząt leśnych. 🐾🦡🦔🦌W czasie spotkania dzieci poznały zwyczaje mieszkańców lasu , sposoby ich ochrony oraz pomocy w trudnych warunkach zimowych. Nauczyły się rozpoznawać odgłosy jelenia, sarny, dzika, zająca i kaczki. Po ciekawych zajęciach był czas na ognisko, upieczenie kiełbasek oraz krótki quiz. Każdy uczeń otrzymał w prezencie gadżety niespodzianki.

Dziękujemy członkom Koła Łowieckiego PONOWA za ciekawą lekcję, gościnę i poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy pani J.Gryzło za zorganizowane konkursu oraz dzisiejszej wycieczki😀

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/ZVYVtkn8JwvDMv4QA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content