74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

LAUREACI KONKURSU – „Moja ulubiona postać literacka na wakacjach – kolaż

DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom ❤️, którzy przygotowali prace na konkurs pt. „Moja ulubiona postać literacka na wakacjach – kolaż” 😊 Postanowiliśmy nagrodzić pamiątkowym dyplomem, książką i słodkim upominkiem następujących uczniów:

☀️ Jana Mandzieja – klasa 3

☀️ Annę Kucharską – klasa 3

☀️ Amelię Sudół – klasa 3

☀️ Oliwię Rudnicką – klasa 3

☀️ Patryka Passisa – klasa 3

☀️ Tomasza Zerek – klasa 1

Laureatom gratulujemy pomysłu, kreatywności i staranności w tworzeniu prac plastycznych ❤️🥰➡️Konkurs zorganizowany w ramach realizacji programu rządowego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content