74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Kreatywne prace plastyczne

W tym roku szkolnym klasy I-III wzięły udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE. Uczniowie przez 9 miesięcy wykonywali prace plastyczne wykorzystując różne techniki, łącząc rozmaite materiały często codziennego użytku. Powstały piękne, ciekawe i niezwykłe prace, które zdobiły nasze szkolne korytarze.

Głównym celem projektu było zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia sztuki, wyzwalanie ekspresji twórczej i wspieranie harmonijnego rozwoju oraz kreatywności uczestników poprzez działania plastyczne.

muzyka: canva.com

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content