74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Konkurs Recytatorski Pegazik

W dniach 12.-13.marca odbył się XXVII DOLNOŚLĄSKI KONKURS RECYTATORSKI PEGAZIK. W eliminacjach miejsko – powiatowych wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły: Lena Sudół z kl.VI (kategoria młodsi) oraz Zofia Basiów z kl.VII (kategoria starsi). Miło nam poinformować, Zosia zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content