74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

KONKURS OGÓLNOPOLSKI- AUSTRIA

Dnia 22.02.2022r odbył się I etap XXIV ogólnopolskiego konkursu wiedzy „ Austria – kraj i mieszkańcy”. Szkołę Podstawową w Niemczy reprezentowali uczniowie:

Aleksander Sośniak VIIIA

Emilia Kuźniar VIIIB

Iwo Woźnicki VIIIB

Hanna Gorczowska VIIB

Hanna Milak VIIB,

którzy uzyskali największą ilość punktów w eliminacjach szkolnych i wykazali się szeroką wiedzą z historii, geografii, literatury, kultury, jak również znajomością aktualnej problematyki życia społecznego Austrii. Serdeczne gratulacje za uzyskanie wysokich wyników w konkursie.

flag, country, austria-1022605.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content