74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Konkurs czytelniczy klas trzecich

W Szkole odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas trzecich pod hasłem „W magicznym świecie Karolci”👓💎📝 Organizatorką była Pani Jolanta Kurak, nauczyciel bibliotekarz z naszej szkoły 👩🏻‍🏫 Wśród uczestników konkursu I miejsce🥇zajęli Marcela Dobosz, Nadia Jarguz i Jakub Woleniuk, którzy uzyskali maksymalną liczbę punktów👏. Na drugim miejscu🥈znaleźli się Lilianna Kot, Laura Osipowicz i Michał Basiów👏, a trzecie miejsce🥉 przypadło w udziale Krzysztofowi Mazurowi i Antoniemu Borodajko👏. Laureaci zostali nagrodzeni pięknie wydanymi albumami oraz dyplomami. 📖☺️📚Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i słodką niespodziankę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorm konkursu.👍

woman, confetti, sparkles-6318447.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content