74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

KOLEJNY SUKCES BARTKA MILAKA

          Uczeń klasy VII b Bartosz Milak wziął udział w Dolnośląskim Konkursie Poetyckim „ W podziękowaniu za beatyfikację Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. Jego trud włożony w napisanie wiersza o  tym wybitnym Polaku został doceniony. Uczeń naszej szkoły otrzymał wyróżnienie od Instytutu Prymasowskiego Kardynała Stefana Wyszyńskiego z rąk Pani Dyrektor Michaliny Jankowskiej. Serdecznie gratulujemy !

notebook, pen, book-4156348.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content