74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

KOLEJNA PRZYGODA Z CERAMIKĄ W KL. III

W dniu dzisiejszym na zajęciach ceramicznych uczniowie pod czujnym okiem p. Sabiny Krasnodębskiej wykonywali obrazek z gliny „Moje ulubione zwierzątko”. Dzieci wykonywały własny projekt na kartce papieru, następnie wałkowały glinę, przycinały do wielkości obrazka, przyklejały ramkę oraz wykonywały relief wewnątrz ramki.

tekst: J.Konopka

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content