74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Klasa druga w OHZ Przerzeczyn Zdrój

Dnia 30 maja uczniowie klasy II a odwiedzili OHZ Przerzeczyn Zdrój oddział w Gilowie. Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką produkcji mleka oraz hodowli krów rasy mlecznej. Wielkim zainteresowaniem okazało się spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami gospodarstwa- cielątkami, które dzieci mogły w odpowiedni sposób poić i delikatnie głaskać.
Zadowoleni i wzbogaceni o nowe doświadczenia wracały do szkoły.

Tekst:J.Kwiatkowska

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content