74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Już odliczamy dni do Świąt Bożego Narodzenia…

Już odliczamy dni do Świąt Bożego Narodzenia… 🎄🎅

Od dzisiaj otwieramy pierwsze okienka w kalendarzach adwentowych, a my zaczynamy odliczanie w bibliotece szkolnej 📚 Nasz ☃️BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY❄️ już jest gotowy i czeka na uczniów!😉😊 Na każdy dzień przygotowaliśmy dla Was jakieś zadanie, coś do przemyślenia, coś do zastanowienia się… ☃️ Dodatkowo codziennie długiej przerwie będziemy czytać krótkie opowiadanie świąteczne, które wprowadzi nas jeszcze mocniej w magię świąt ❄️🎄🎅‼️ZADANIE NA DZIŚ: Uśmiechnij się do pierwszej spotkanej osoby 😁😃 Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy! 💜

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content