74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Jesteśmy bezpieczni w ruchu drogowym – spotkanie z Policją

13 września 2022 r. najmłodszych uczniów naszej szkoły odwiedzili panowie policjanci i pani policjantka z niemczańskiego komisariatu. Podczas rozmowy z dziećmi przypomnieli dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a klasę 2a zabrali na najbliższe przejście dla pieszych, gdzie uczniowie trenowali prawidłowe przechodzenie przez pasy.

Link do zdjęć

https://photos.app.goo.gl/XMwroEBn5xNTdBq79

police, motorcycle, cop-2532634.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content