74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Jasełka w NOK i wspólne kolędowanie

Na zakończenie okresu bożonarodzeniowego mieliśmy okazję do niezwykłego spotkania w gronie rodzin i bliskich. W Niemczańskim Ośrodku Kultury uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przedstawili zebranym jasełka , a członkowie działającej przy niemczańskiej parafii grupy muzyczno-wokalnej zaprosili do wspólnego kolędowania. W radosnym nastroju zaśpiewaliśmy najbardziej znane polskie kolędy. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, uczniom i ich rodzinom, nauczycielom, a także członkom Rady Parafialnej. Dziękujemy serdecznie dyrekcji i pracownikom NOK za pomoc i obsługę dzisiejszego wydarzenia.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content