74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!

Wraca po przerwie największa akcja promująca czytelnictwo w Polsce! ➡️ Jak nie czytam, jak czytam! ⬅️ 7 czerwca o godz. 10.00 w całym kraju, ponad 3 tys. placówek oświatowych i bibliotek publicznych postanowiło udowodnić, że CZYTANIE TO SUPER SPRAWA 📚😄

Oczywiście nie mogło zabraknąć i naszej szkoły w tej akcji 😎➡️1️⃣0️⃣8️⃣ uczniów ze szkoły w jednym miejscu, ➡️9️⃣ opiekunów,➡️ Szanowna Dyrekcja 😉😁➡️1️⃣1️⃣7️⃣ książek czytanych w jednocześnie,➡️ ponad 4️⃣5️⃣ minut czytania na świeżym powietrzu.

To musiało się udać 💪🥳

https://fb.watch/laUEIVHp1A/

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content