74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

IV MIEJSCE dla Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Niemczy w POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH DACH.

W Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego DACH zorganizowanym 13.12.2018r.    w Zespole Szkół Społecznych w Bielawie wzięli udział uczniowie z klas gimnazjalnych     i Szkół Podstawowych powiatu dzierżoniowskiego.

 

Szkołę w Niemczy reprezentowali uczniowie klasy VIII B:

1. NATALIA    NOWAK

2. HUBERT CZYSZCZOŃ

3. KACPER GOŹDZIARSKI

4. BARTOSZ TOMCZUK

Konkurs był dwuetapowy:  pierwsza część polegała na zrozumieniu przeczytanych tekstów                    w języku niemieckim, a druga sprawdzała  wiedzę uczniów z takich dziedzin jak: geografia, historia, polityka, sport, literatura i sztuka  krajów niemieckojęzycznych: Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Liechtensteinu.

 

 

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content