74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

IV MIEJSCE dla Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Niemczy w POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH DACH.

W Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego DACH zorganizowanym 13.12.2018r.    w Zespole Szkół Społecznych w Bielawie wzięli udział uczniowie z klas gimnazjalnych     i Szkół Podstawowych powiatu dzierżoniowskiego.

 

 

Szkołę w Niemczy reprezentowali uczniowie klasy VIII B:

 

1. NATALIA    NOWAK

 

2. HUBERT CZYSZCZOŃ

 

3. KACPER GOŹDZIARSKI

 

4. BARTOSZ TOMCZUK

 

Konkurs był dwuetapowy:  pierwsza część polegała na zrozumieniu przeczytanych tekstów                    w języku niemieckim, a druga sprawdzała  wiedzę uczniów z takich dziedzin jak: geografia, historia, polityka, sport, literatura i sztuka  krajów niemieckojęzycznych: Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Liechtensteinu.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content