74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

INFORMACJA O NASZEJ STRONIE

Informujemy, że najważniejsze dokumenty i ogłoszenia dotyczące pracy naszej szkoły znajdują się:

w przypadku korzystania z komputera na górze strony na granatowym pasku

w przypadku korzystania z telefonu w trzech małych paseczkach

Dokumenty te są aktualizowane w kolejności zatwierdzania przez Radę Pedagogiczną lub w kolejności spływania do administratorów strony. Widok ogólny strony przedstawia tylko aktualności czyli relacje z aktualnych wydarzeń lub ich zapowiedzi.

Pozdrawiamy

Zespół Administratorów strony SP w Niemczy

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content