74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

II miejsca na rejonowych zawodach w piłce nożnej na orliku w Niemczy

Dnia 6.10.2022 r.  w Niemczy na orliku zostały rozegrane zawody w piłkę nożną klas VII-VIII i w mini piłkę nożną dla klas IV- VI. Obie drużyny chłopców zajęły II miejsca. Mistrzami zostały drużyny z Łagiewnik.  Na turniej przyjechały drużyny z Łagiewnik, Piławy Górnej i Przerzeczyna-Zdroju.

Serdeczne podziękowania dla: Pana Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Jarosława Węgłowskiego za sponsorowanie wody mineralnej dla wszystkich uczestników zawodów, Prezesa KS”Niemczanki”  pana Marcina Jarguza za udostępnienie Orlika oraz pana Pawła Jędrowskiego – za sędziowanie turnieju i przygotowanie obiektu sportowego. 

tekst:J.Bagińska

Link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/4Sn9WmPWgesoQWRe7

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content