74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

I miejsce w rejonowych zawodach w piłce siatkowej w Łagiewnikach

Dnia 1.04.2022 r. drużyna chłopców z klas VII – VIII zdobyła I miejsce w rejonowych zawodach w piłce siatkowej.  Dzięki tej wygranej drużyna awansowała do etapu powiatowego w Dzierżoniowie. Nasz kapitan drużyny  Kuba Makowski został najlepszym zawodnikiem turnieju. Wielkie gratulacje dla Kuby i dla całej drużyny.

Link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/Z1uqs7MGQMiy4oFV9

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content