74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

I miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej klas VI i awans do półfinału wojewódzkiego!

18.03.2019 r. drużyna dziewcząt z klasy VI Szkoły Podstawowej w Niemczy zajęła I miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej „czwórek”, które odbyły się w Bielawie w Szkole Podstawowej nr 7.  

Pokonując mistrzów rejonu z Dzierżoniowa i Bielawy wywalczyła sobie awans do półfinału wojewódzkiego  , który odbędzie się 20.03.2019 r. w Wałbrzychu. Opiekunem i trenerem drużyny jest pani Joanna Bagińska. GRATULUJEMY SUKCESU I TRZYMAMY KCIUKI !!!

siatka kl.VI powiat 18.03.2019

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content