74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

FESTYN RODZINNY – DZIEŃ DZIECKA 4.06.2022

W sobotę 4 czerwca 2022r., z inicjatywy pana Burmistrza Jarosława Węgłowskiego, odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły wzięli w nim aktywny udział. Na naszym stoisku można było zakupić pyszne ciasta upieczone przez rodziców, a nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla dzieci i ich rodziców gry i zabawy ruchowe. Na scenie wystąpili najmłodsi uczniowie z klas I-III, którzy zaprezentowali program słowno-muzyczno-taneczny z akcentem ukraińskim. Reprezentacja naszej szkoły wraz z dziećmi z innych placówek z terenu gminy uroczyście przecięła wstęgę i dokonała otwarcia placu zabaw przy baszcie. Nasz pan kierowca bezpiecznie przywiózł i odwiózł do domu małych uczestników festynu, a każde dziecko występujące na scenie mogło spróbować hot-doga przygotowanego przez MAŁĄ GASTRONOMIĘ-kuchnię szkolną.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY AKTYWNIE WŁĄCZYLI SIĘ DO PRACY PODCZAS FESTYNU!

NAJMŁODSZYM GRATULUJEMY WYGRANEJ – WYCIECZKI DO MINIEUROLANDU!

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/DbvLTAis4X256rMX6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content