74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE- tymi słowami piosenki do wiersza Jana Brzechwy rozpoczęło się w naszej szkole Święto Postaci Bajek. Dzieci z klas młodszych prezentowały dziś swoje stroje związane z bajkowymi postaciami .🧙‍♂️🦹🧛🧚🦸 W sali gimnastycznej odbyła się parada POSTACI Z BAJEK!🧞‍♀️🧜👸🤴🫅Było wesoło i kolorowo!

muzyka:canva.com

LINK DO ZDJĘĆ:

https://photos.app.goo.gl/tpowcnmdX87rt7yWA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content