74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dzień Otwarty Szkoły

19 maja 2023 r. naszą szkołę odwiedzili przyszli pierwszoklasiści. Obejrzały krótki program przygotowany przez klasy IIa i IIb, a potem wzięły udział z zajęciach z robotyki. Dzieci mogły też obejrzeć szkołę, poznać wychowawcę, a ich rodzice mogli porozmawiać z panią dyrektor i nauczycielami.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/qxQPGhZSXyArNzVk9

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content