74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

DZIEŃ OTWARTY 2019

20 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole dzień otwarty dla najstarszej grupy przedszkolaków i ich rodziców.

Dzieci miały okazję zobaczyć, że  szkoła to nie tylko książki i zeszyty, ale też ciekawe gry, zabawy i eksperymenty. Rodzice poznali  dyrekcję i nauczycieli, zapoznali się z ofertą i bazą dydaktyczną szkoły. Po słodkim  poczęstunku „mali goście” otrzymali paszport do szkoły oraz baloniki z logo szkoły.

Imprezę przygotowali nauczyciele: J.Konopka, J.Kwiatkowska, A. Łysiak, J.Kurak, A.Rutkowska, I.Dobosz-Czyszczoń , K.Bednarz-Buszta, M.Kuźniar, G.Gąsiorowska i J.Prokop.

Dzień Otwarty 20.03.2019

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content