74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dzień Kuchni Włoskiej w kl.3

Uczniowie klasy trzeciej omawiali lekturę pt. „O psie, który jeździł koleją”. Podczas przedstawiania przez dzieci ciekawostek na temat Włoch padła spontaniczna propozycja, aby przygotować włoskie smakołyki. I tak na drugi dzień chętne dzieci przyniosły różne produkty i potrawy pochodzące z Włoch. Była m.in. samodzielnie przygotowana pizza i pasta (makaron), mozarella, pomidory, oliwki, oliwa z oliwek, bazylia, rozmaryn, rukola i bruschetta. Każdy uczeń mógł wszystkiego spróbować i poczuć jak pysznie można zjeść we Włoszech.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content