74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły pamiętali o święcie swoich Babć i Dziadków. Z tej okazji przygotowali dla Nich krótkie przedstawienie, podczas którego zaprezentowali swe zdolności aktorskie, recytatorskie i wokalno – taneczne.  Swoim Gościom złożyli życzenia  oraz wręczyli samodzielnie zrobione prezenty.

Dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczną obecność na naszej uroczystości.

Dziękujemy  Pawłowi Kuriacie z kl. VIII i Mateuszowi Woźniakowi z kl. V za obsługę techniczno – muzyczną. Dziękujemy za pomoc w porządkowaniu sali Michałowi z kl. I  i  jego Mamie, a za pomoc fotograficzną  dziękujemy panu Adamowi Rożkowi.

Dziękujemy za pomoc nauczycielom i pracownikom obsługi.

 

link do zdjęć 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 24.01.2020

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content