74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI

🐻 „Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci” 🐻

Biblioteczny Miś 🐻 obchodził w czwartek swoje urodziny i z tej okazji zaprosił dzieci z klas I – III oraz gości Sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Niemcza p. Karolinę Bieńko i Dyrektora Niemczańskiego Ośrodka Kultury p. Tomasza Dudlej do wspólnego świętowania 🎉🎉🎉

Spotkanie rozpoczęło się przypomnieniem historii powstania pierwszego pluszowego misia🐾, potem wysłuchaliśmy krótkich opowiadań o przygodach naszych najsłynniejszych niedźwiadków, a na koniec dzieci wykazały się nielada wiedzą odpowiadając na trudne zagadki 🕵‍♂️🕵‍♀️ Miś 🐻 był niezmiernie wzruszony tym, że dzieci przygotowały się do tego spotkania ubierając ekstrawaganckie nakrycia głowy 👒🧢 Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością, co z resztą widać na zdjęciach 😁 Ten przyjemny czas zakończyliśmy wspólnym pamiątkowym zdjęciem i słodkim upominkiem 🍪🍬 Nasz Miś był tak zadowolony z tego dnia, że już szykuje się na przyszły rok! 😄🐻

https://photos.app.goo.gl/JFVWtyq5yJKK2Yqx9

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content