74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

DNI OTWARTE SZKÓŁ ŚREDNICH

W dniach 28. marca i 5. kwietnia uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami odwiedzili dwie szkoły ponadpodstawowe w Dzierżoniowie – Zespół Szkół Nr 3 (tzw. Ekonomik) oraz Zespół Szkół Nr 1 (tzw. Radiobudę). Nasi uczniowie uczestniczyli w pokazowych zajęciach, byli oprowadzani po szkołach oraz zostali zapoznani z ofertami szkół.

Już niedługo wszystkich ósmoklasistów czeka podjęcie bardzo ważnej decyzji – wybór szkoły średniej. Mamy nadzieję, że oba wyjazdy pomogą naszym przyszłym absolwentom w wyborze kierunku dalszej edukacji

Tekst: E.Jankiewicz-Basiów

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content