74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Nasza Szkoła wzięła udział w realizacji projektu czytelniczego 📚„Czytam sobie 10 lat” 📚 Zakłada on zrealizowanie min. 3 scenariuszy zajęć przygotowanych na podstawie wybranych pozycji książkowych z serii wydawniczej „Czytam sobie”. W projekcie wzięły udział dwie klasy: 2a i 2b. Pierwsze zajęcia w ramach tego projektu były realizowane na podstawie książki Ewy Nowak z ilustracjami Zofii Różyckiej pt. „Nasza pani supermenka”. ➡️ Tytuł: „CO POTRAFI SUPERMENKA?” ⬅️❓️Kim jest supermen i supermenka? 🤔❓️Czy ważne są lasery w oczach i kto jest MISTRZEM MNOŻENIA w klasie 2b? 👑❓️Jak wygląda lekcja w wykonaniu nowej nauczycielki i ile można ułożyć słów z wyrazu KASKADERKA? 🤸‍♀️ Wszystko to sprawdzaliśmy na naszych pierwszych zajęciach projektowych. Główną bohaterką tego dnia była Żaneta Żyleta – trochę ekscentryczna, bardzo pomysłowa i szalenie nietuzinkowa nauczycielka. Dzieci zapoznawały się z przygodami uczniów Żanety, doskonaliły umiejętność głośnego czytania i sprawdzały swoje umiejętności poprawnego mnożenia 😊😉 Żaneta Żyleta to wyjątkowa nauczycielka, która swoim uczniom serwuje nieszablonowe działania. My idąc za jej przykładem zajęcia w bibliotece spędziliśmy na szkolnych materacach. Panowała atmosfera zabawy i luzu, a wszystkie pozycje do siedzenia i leżenia były dozwolone! 🙂🙃

muzyka: canva.com

girl, book, sitting-2604837.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content