74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Chryzopraz, opal i nikiel…

6 czerwca k uczniowie klasy 1 b wraz z opiekunami i rodzicami zwiedzali Kopalnię niklu, chryzoprazu i opalu w Szklarach 💎⛏️ Mogliśmy poznać historię tego obiektu, minerały, które tam występują, a także wcielić się w poszukiwaczy skarbów ⛏️🕵‍♀️🕵‍♂️

petrified, forest, national-62181.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content