74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Chcesz trenować boks? BOKS CISZEWSKI zaprasza

13 stycznia 2023 r. grupa BOKS CISZEWSKI zachęcała uczniów naszej szkoły do trenowania boksu. Zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności wszystkim uczniom. Chętni mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się z zawodnikami grupy Boks Ciszewski.

https://photos.app.goo.gl/nyZUKx96vfDN9f3d6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content