74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Jak nie czytam, jak czytam- akcja masowego czytania!

W piątek, 8 czerwca o godz. 10:00, nasza szkoła włącza się do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Nasi uczniowie wspólnie z uczniami z całej Polski będą czytać ulubione książki, promując książki i czytanie, inicjując modę na czytanie. Książka to nie obowiązek, ale przyjemność i rozrywka! Symbolem tej wspólnej akcji jest rekord czytających w jednym momencie w całej Polsce (w 2017 r. czytało 459 tys. osób). Nasi uczniowie i nauczyciele proszeni są o przyniesienie w tym dniu do szkoły ulubionych książek, można je wypożyczyć w bibliotece (nie mogą to być podręczniki i czasopisma). O godz 9.55 wyjdziemy wszyscy na boisko i od godz. 10.00 do 10.15 będziemy wspólnie czytać. Można wziąć telefony i zrobić sobie selfie z książką, następnie wstawić na swój profil na Facebooku lub Instagramie i wygrywać nagrody!

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content