74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

II MIEJSCE w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Dzierżoniowie

Hubert Czyszczoń,  uczeń klasy VIII B Szkoły Podstawowej w Niemczy zajął II miejsce    w XVII Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych  w Dzierżoniowie, w kategorii  klas VII, VIII i III Gimnazjum. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 19.12.2018 w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie, gdzie można obejrzeć wszystkie prace konkursowe.

Szkołę w Niemczy reprezentowały ponadto prace:  Piotra Krzyśko i Kacpra Goździarskiego.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content